Згідно з дослідженням, проведеним британськими фахівцями, кожен третій кухонний електроприлад використовується не більше 6 разів, а до кожного десятого після покупки так більше і не торкаються. А найголовніше - що всі ці непотрібні покупки потім захаращують наші і без того невеликі - в більшості випадків - кухні. Ми визначили власний рейтинг кухоних «девайсів», орієнтуючись на висловлювання користувачів мережі Інтернет.

Отже, 10-е місце займає кухонний комбайн. Для багатьох він занадто громіздкий і складний в обслуговуванні - мати окремо блендер, міксер і м'ясорубку набагато зручніше. Хоча деякі господині встають на захист цього багатофункціонального приладу, аргументуючи тим, що при правильному виборі насадок і функціоналу це просто незамінний помічник на кухні. При наявності великої робочої поверхні, звичайно ...
9-е місце між собою розділили хлібопічка, вафельница і млинниця. Різні за призначенням, ці три приладу готують, по суті, однакові страви - ​​неприйнятні для фігури. Тому ейфорію від покупки нового девайса дуже швидко замінює прагнення скинути зайві кілограми, і прилад виявляється на дальній поличці, куди не доходять руки. Найстійкіші можуть продовжувати свої експерименти навіть кілька місяців, хоча для більшості жінок достатньо і пари-трійки тижнів. Далі млинці готуються настільки рідко, що вистачає звичайної сковорідки, хліб знаходять прийнятний магазинний, а від вафель відмовляються зовсім. 
На 8-му місці у нас йогуртница. Ні, прилад це, звичайно, хороший - що допомагає урізноманітнити здоровий поживний раціон як дітей, так і дорослих. Але питання в тому, чи потрібно його купувати, якщо тепле молоко можна також залити в термос або навіть обгорнуту рушником каструлю. До речі, в дуже популярних на сьогодні мультиваркою найчастіше також є функція приготування йогурту - так сказати, одним пострілом одразу двох зайців.
7-е місце дісталося соковижималці. Ідеальна прилад для ідеального сніданку, якщо б не одне але: після смачної їжі так не хочеться вичищати всі ці контейнери з макухою. Ну настільки не хочеться, що іншим разом відмовляєшся від свіжовичавленого соку за сніданком, а потім просто замовляєш його в якому-небудь фреш-барі: смачно і без «наслідків».
На 6-му місці відразу два подрібнювача, хоч і для різних продуктів: кавомолка і ломтерезка.Власниці цих приладів зізнаються, що явно погарячкували з покупкою, враховую той факт, що зараз в магазинах який тільки каву не продають, а взагалі і варити його не завжди з руки, краще вже випити розчинна. Що вже говорити про ломтерезке, яку беруть для нарізки хліба в тому числі. Домашній обід або вечерю - навіть при досить великій родині - все-одно не тих масштабів, щоб прям приладом продукти нарізати. Єдине, коли ломтерезка дійсно рятує - так це при підготовці до серйозного застілля, але чи так часто ми влаштовуємо подібні?
5-е місце  відведено девайсам для любителів фрі і фондю. Фритюрниця, на думку користувачів Інтернету, одноголосно визнана найбільш шкідливим і марнотратним з усіх можливих приладів: мало того, що готує жирну їжу, так ще й масла в неї заливати потрібно немало. Дивно, але вона все-одно набувається - можливо, як бонус до іншої покупці або при 90% знижки? Фондюшниця в цьому плані більш лояльна - і до здоров'я, і до продуктів. Але вона призначена для особливого застілля і тісного спілкування. А часу на посиденьки, на жаль, нас знаходиться небагато, от і стоїть ...
На 4-му місці мороженица. Історія приблизно така ж, що і з йогуртницею, але з тією різницею, що простоює цей прилад набагато частіше. Взимку не до холодних десертів, а влітку знаходяться легші солодощі, максимум хочеться фруктового льоду. І для нього, до речі, мороженица не потрібна - достатньо формочок для звичайної морозилки.
3-ку лідерів відкриває тостер. Ось вже дійсно девайс часів закінчення СРСР. Це чи не перший електричний прилад для кухні, який з'явився в наших «незалежних» магазинах. Але свідомість у нас залишилося колишнє: куди легше і смачніше підсмажити грінки на сковорідці, ніж купувати спеціальний хліб для тостів і штовхати їх на «багаття» з проводів. Не рятують навіть такі виверти, як освіта на хлібі в процесі піджарки малюнків - максимум, дітей на кілька раз заявляючи, але смаженим хлібом їх все одно постійно годувати не станеш.
2-й у нас йде бутербродница. Це варіант з тостером, але обтяжений вимогою шукати якусь начинку. Для любителів «МакДональдсів» на якийсь час згодиться, але навіть вони з часом починають розуміти, що одними бутербродами ситий не будеш. Ось і виходить, що коефіцієнт корисної дії приладу починає падати прямо пропорційно зміцненню цієї думки. Хоча в цілому задумка була непогана.
На 1-му місці нашого рейтингу чудесний прилад під назвою яйцеварка. Нам дуже хочеться дізнатися ім'я відкривача і причини, які його спонукали на таке. По-перше, зварити яйце може будь-яка людина ще зі шкільного віку - особливих умінь для цього не треба. По-друге, кількість яєць, на які зазвичай розрахована яйцеварка, наводить на думку, що в родині має бути як мінімум 5 людей. Або в ній пропонується варити відразу на тиждень? Загалом, питань вона дає більше, ніж відповідей, тому й заслужила топове місце найбільш непотрібних побутових приладів для кухні!
А який список у вас? :)
0

Добавить комментарий

В Украине опубликован рейтинг банков по количеству полученного рефинансирования от НБУ.
Фото: sevnews.info

Клиентам Дельта банка советуют забирать деньги и менять финучреждение

Из-за действий финучреждения украинцы не могут получить средства и выплаты в полном объеме.

Дельта банк заблокировал счета клиентов, из-за чего они не могут снять деньги в банкоматах.
омендовані

Сегодня информация о том, какой банк надежнее для размещения депозитов, утратила свою актуальность. С одной стороны, катастрофически сократился уровень доверия к национальной банковской системе.
Нацбанк принял решение отнести в разряд неплатежеспособных Энергобанк, который связывают с именем российского бизнесмена Анатолия Данилицкого.

С 13 февраля Фонд гарантирования вкладов физлиц вводит в него свою временную администрацию, сообщил источник в НБУ. На 1 января 2015 г.
Банковские регуляторы выступили с предложением национализировать Дельта Банк. “В декабре прошлого года мы проводили оценку Дельта Банка, и с Нацбанком вышли с предложением к Минфину национализировать его”, – сообщил директор-распорядитель ФГВФЛ Константин Ворушилин.
Сегодня речь пойдет о ситуации в банках по состоянию на начало 2015 года.

Мы будем рассматривать ТОП-15 крупнейших банков Украины на основании их финансовых результатов опубликованных на сайтеНБУ.

Удивительно, но скорее всего зная о ситуации в Банке Надра, в НБУ его относят к первой группе.
Рейтинг жизнеспособности банков по итогам 2014 года возглавили польский Кредобанк, французский «Креди Агриколь» и американский Ситибанк

За прошлый год с рынка ушли три десятка банков. Почти все иностранные банки, до сих пор работающие в Украине, выставлены на продажу.
Наихудшие банки по версии НБУ

Вот уже много лет НБУ для оценки деятельности своих подопечных использует сверхсекретную "Систему раннего реагирования" (далее - СРР или Система).
Названы самые надежные финучреждения, по мнению экспертов.

nvua.net

Инвестиционная компания Dragon Capital совместно с журналом"Новое время" представила рейтинг 20 самых надежных банков Украины.

На первом месте - государственный Ощадбанк. За ним идет Укрэксимбанк.
При розрахунку грівненой кредитною карткою за товар або послугу у валюті конвертація здійснюється не за курсом платіжної системи, який формується, виходячи з офіційного курсу і комісії платіжної системи, а вже з урахуванням внутрішнього курсу банку.
Що таке надійність банку? - Це здатність банку виконати свої зобов'язання перед клієнтами вчасно та в повному обсязі. Як зрозуміти на скільки надійний той чи інший банк? - Для цього потрібно знайти актуальну інформацію і виконати з нею ряд дій. З чим ми Вам і спробуємо допомогти.
Сьогодні розберемо типову ситуацію, часто виникає при бажанні отримати кредит: банк нав'язує страховку, що робити? Напевно з такою ситуацією стикалося переважна більшість позичальників, а ті, хто тільки збирається звертатися в банк за кредитом - ще обов'язково зіткнуться.
Представляємо вам користувальницький рейтинг страхових компаній України 2014 року по версії журналу Форіншурер і експертів, що мають 15-річний досвід роботи на страховому ринку .
Рейтинг найнадійніших банків України 2014 складено на базі офіційної статистики українських банків, наданої Національним банком України .

( актуальний на листопад 2014 )

1. Укрексімбанк

2. Ощадбанк *

3. Приватбанк

4. Креді Агріколь Банк

5. Укрсоцбанк (UniCredit Bank) 

6.
Якщо ви є публічною і відомою людиною, дуже важливо відстежувати інформацію, яка з'являється про вас в мережі.
Подорожуючи по просторах інтернету, ви залишаєте довгий ланцюжок електронних слідів з фотографій, повідомлень та інших даних, індексованих пошуковою системою Google, яка надалі надає їх на загальний огляд в якості відповіді на пошукової запит.
Первый в мире автомобиль с водородным двигателем - производимый компанией Toyota седан Mirai, ("Будущее") - поступит в продажу в Японии 15 декабря и будет стоить около $ 62 тыс.   Как сообщила газета "Никкей симбун", в Европе и США эту машину можно будет купить уже летом следующего года.
Багатодітна сім'я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та дружина) знаходяться в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.
Популярные сообщения
Популярные сообщения
Общее·количество·просмотров·страницы
Общее·количество·просмотров·страницы
113635
Подписаться
Подписаться
Архив блога
Загрузка...
Тема "Динамический просмотр". Технологии Blogger.