Представляємо вам користувальницький рейтинг страхових компаній України 2014 року по версії журналу Форіншурер і експертів, що мають 15-річний досвід роботи на страховому ринку .

Рейтинг страховиків України є суб'єктивною думкою Редакції і грунтується на аналізі доступності програм страхування, офіційною статистикою українських страховиків і особистому досвіді
в більшості з них ми страхувалися особисто → отримували виплати → задоволені ).
Страховим компаніям не присвоєні позиції - вони представлені у вільному порядку, тобто їх можна вважати рівноцінно рекомендованими. У даному Рейтингу відсутні компанії, що пропонують неринкові страхові тарифи.
В першу чергу враховувалася спеціалізація компаній, їх професіоналізм, імідж і досвід роботи на страховому ринку України з даного виду ( в т.ч. керівників, агентів, співробітників ), темп зростання бізнесу, присутсвие в регіонах України, якість і сталість топ-менеджменту та ключових фахівців, підтримка материнських компаній, структура та диверсифікація страхового портфеля, оперативність та якість врегулювання, якість і умови страхових програм, зацікавленість у розвитку клієнтської бази і бажання СК працювати з фізичними особами, якість андеррайтингу, сила бренду і переважання позитивного іміджу страховика на ринку ( серед партнерів і клієнтів ), клієнтська база, рівень виплат по конкретному виду не менше 30%.
КАСКО
Заповніть заявку на КАСКО
Середній тариф КАСКО: 5-6% * 
франшиза 0,5%, без зносу, машина до 3-х років


Що і як ми рекомендуємо страхувати?
- Страхувати автомобіль до 7 років на повний пакет ризиків ( повне КАСКО ) ... а потім продавати машину :)
- франшиза по збитку 0,5%, франшиза по викраденню 5% ( франшиза по збитку 0% невиправдано дорого ), страхування без зносу (дорожче на 20%)
- на повну ринкову вартість - страхову суму
- якщо авто на гарантії, ремонтувати на фірмовому СТО ( дорожче на 10-15% )
- виплата в будь-якому випадку "винен-невинен" ( дорожче на 15% )
- суму можна вибрати агрегатну ( тобто зменшується після кожного ДТП на розмір збитку, але премію можна доплатити до повної страхової суми після ДТП, якого може і не бути )
- стоянка в будь-якому місці (може бути дорожче)
- купувати КАСКО в комплексі з полісами ОСАГО і ДГО (в комплексі дешевше)
Якщо для вас цієї інформації недостатньо - дивіться спецпроект " КАСКО в Україні ".
ОСАГО (Автоцивілка)
Заповніть заявку на ОСАГО
Вартість ОСАГО: 1020,60 грн. * 
для Києва, нульова франшиза, до 1.6 л об'єм двигуна


Що і як ми рекомендуємо страхувати?
- Не страхувати "дешего!" або "ЗНИЖКА на ОСАГО 35-50%" та ін. заклики (особливо в машинах на догоге, обклеєних плакатами). У більшості випадків там продаються поліси "страховиків-без-п'яти-хвилин-банкрутів" або крадені поліси або незареєстровані бланки полісів, за якими неможливо отримати виплату.
- після введення нових збільшених в 2 рази лімітів на ОСАГО страхувати добровільну відповідальність водія перед третіми особами не обов'язково, тому нового ліміту в 50 тис. грн. по майну буде достатньо, але якщо є бажання збільшити ліміт на 250 тис. грн., то доведеться доплатити 350-400 грн.
Зелена карта
Заповніть заявку на Зелену карту
Вартість Зеленої карти в Європу: 424 грн. * 
Вартість Зеленої карти в Росію, Білорусь, Молдову: 309 грн. * 
для легкового автомобіля на 15 днів


При виїзді транспортного засобу на територію країн, які є членами системи "Зелена карта", його власник зобов'язаний придбати сертифікат єдиної форми (поліс green card), тобто пересування без даного поліса по території цих країн заборонено.
Гарантом виплат страховиків виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (тобто страховики продають, а МТСБУ виплачує).
Якщо для вас цієї інформації недостатньо - дивіться ліміти і вартість зеленої карти для Росії та України.
Страхування туристів
Заповніть заявку на страхування туристів
Вартість поліса виїжджають за кордон: від 70 грн. * 
для 1 людини, 30 років, відпочинок або коммандировка 7 днів, покриття 30 тис. євро, весь світ (крім США, Канада, Австралія, Японія), франшиза 0%


Медичне страхування
Заповніть заявку на медичне страхування
Вартість ДМС дорослого (ВІП): від 7500 грн. * 
Вартість ДМС дорослого (стандарт): від 6000 грн. 
покриття 120-150 тис. грн., VIP-клініки, без франшиз


Програми ДМС не є стандартними (якщо це не корпоративне страхування співробітників) - вони розробляються індивідуально і можуть формуватися як конструктор в залежності від ваших потреб і запитів.
Страховики неохоче страхують здоров'я фізичних осіб, так як індивідуальні договору ДМС збиткові (середній рівень збитковості по фізособам може перевищувати 100%), тому вони стоять на 20% дорожче, ніж корпоративні програми медстрахування.
Вартість програм ДМС для фізичних та юридичних осіб можна знизити:
- За рахунок франшиз на лікарів ( 20-50% від вартості консультації ви можете оплачувати самі )
- за рахунок сублімітів на ліки ( безлімітне забезпечення ліками коштує дорожче, ніж з субліміти у 2000 грн. )
- винятком брендових клінік класу А + ( Борис, Оберіг, Медіком )
- винятком приватних стаціонарів ( як правило, палати в брендових клініках зайняті або зарезервовані, і все одно доведеться мати справу з відомчими лікарнями )
- винятком стоматології
Корпоративне медичне страхування - сьогодні став більш актуальним інструментом мотивації співробітників, ніж раніше. Можна розглянути пайова участь роботодавця і співробітника (50% на 50%, 60% на 40% або 70% на 30%), або регулювати вартість договору франшизами і субліміти на медикаменти та обслуговування. Крім цього, додатково можна застрахувати життя і здоров'я колективу від критичних захворювань.
Як ми рекомендуємо страхувати колектив?
- Страхувати співробітників і членів їх сімей з франшизою 10-20% і субліміти на медикаменти ( це дисциплінує співробітників менше хворіти і стримує медичні установи заліковувати )
- виключити стоматологію ( дешевше на 1 тис. грн. )
- підходити вибірково до категорій співробітників, пропонуючи різні програми і покриття ( базові, стандарт, еліт ).
Якщо для вас цієї інформації недостатньо - дивіться наш спецпроект " Медичне страхування в Україні".
Накопичувальне страхування життя
Заповніть заявку на страхування життя


Дорожче і важливіше всього в житті - це сім'я, заради якої Ви багато працюєте і прагнете до успіху, оскільки рідні та близькі Вам люди насамперед потребують Вашої захисті і опіці. Тому одне з головних завдань - забезпечити собі і найдорожчим людям гідне і стабільне майбутнє.
Тому, варто подбати про це заздалегідь і створити фінансовий захист, один з варіантів який - це накопичувальне або ризикове страхування життя.
Якщо для вас цієї інформації недостатньо - дивіться наш спецпроект " Cтрахование життя в Україні ".
Страхування майна і квартири
Вартість: близько 3000 грн. * 
2-х кімнатна квартира в Києва, обробка середній євроремонт, повний набір ризиків, страхується: конструктив (стіни), майно та оздоблення, відповідальність перед сусідами. Загальна сраховая сума = 800 000 + 200 000 + 30 000 грн. Тариф по конструктиву - 0,25% (2000 грн.), По майну - 0,4% (800 грн.), По відповідальності - 0,5% (150 грн.). Франшиза - 1000 грн. по кожному ризику


Що і як ми рекомендуємо страхувати?
- Страхувати внутрішню обробку, тобто "Ремонт" (шпалери, вікна, плитка, паркет та ін ...) по повному набору ризиків, включаючи FLEXA (пожежа, стихія) і затоплення (страхова сума 100 000 грн., Тариф 0,2%, франшиза 1000 грн. )
- майно та комунікації в квартирі чи будинку, включаючи "протиправні Дії третії осіб" (крадіжка, погром, вандалізм), затоплення і ризики FLEXA з окремим розділенням по обладнанню (ванни, батареї, кондиціонери), побутовій техніці, одязі (норкові шуби) , меблів, комп'ютерної техніки (страхова сума 100 000 грн., тариф 0,2%, франшиза 1000 грн.)
- відповідальність перед третіми особами - сусідами (якщо у сусідів середній ремонт, то досить вибрати ліміт до 30 000 грн.) ( страхова сума 30 000 грн., тариф 0,5%, франшиза 1000 грн.)
Додатково можна:
- Застрахувати конструктив (стіни) квартири або будинку від пошкодження та знищення (наприклад, від вибуху газу, падіння НЛО, ТУ-154, стихії). Це дуже люблять страхувати банки в рамках договорів іпотеки, тому ймовірність селів, падіння літака і вибуху газу мінімальна, але все ж існує (приклад: вибух газу в Дніпропетровську)
- вартість страхування конструктиву при Стомость квартири в $ 100 тис. - до 2000 грн. (Тариф 0,25%)
Бажано:
- Викликати експерта-оцінювача страховика (близько 800 грн.) Для точної оцінки квартири (будинки), майна та оздоблення
- якщо шкода грошей на експерта, то сфотографувати квартиру і прикласти фото до договору, т.к.страхову суму можна поставити і $ 1 млн. за реальної 100 тис., премію заплатити $ 4 тис., а виплату отримати за реальною ринковою вартістю
- мати чеки на наявне "добро" (як правило, чеків немає, тому виплата проводитиметься після оцінки за ринковою залишкової вартості)
Важливо:
- Не забувайте про бонус-малус: при беззбиткове годе, на наступний період можна отримати знижку на платіж до 10-15%
- майно (квартиру, будинок, машину), на відміну від здоров'я і життя, можна страхувати тільки в одній СК (інакше це трактується як страхове шахрайство), тобто фізично Ви можете застрахуватися і у 10 СК, але виплату отримаєте тільки від однієї


PS Якщо страхові компанії не потрапили в ТОП-рейтинг, це не означає, що вони погано працюють або ми про них забули (див. повний ТОП-100 страхових компаній України за абсолютними показниками).

0

Добавить комментарий

В Украине опубликован рейтинг банков по количеству полученного рефинансирования от НБУ. Как пишет Цензор, при детальном анализе данных НБУ оказалось, что крупнейшие банки, которые реально влияют на рынок и столкнулись, соответственно, с наибольшим в абсолютном значении оттоком вкладов, получили рефинансирования в гораздо меньших объемах, чем реальные потери вкладов. К примеру, ПриватБанку государство компенсировало только 38 копеек из каждой гривны оттока вкладов, а Первому украинскому - вообще 34 копейки. То есть компенсировать нехватку вкладов в пассивах эти банки вынуждены были за счет собственных средств или средств акционеров. Или же путем сворачивания кредитных программ - забирая выданные ранее деньги у бизнеса.
1

Фото: sevnews.info

Клиентам Дельта банка советуют забирать деньги и менять финучреждение

Из-за действий финучреждения украинцы не могут получить средства и выплаты в полном объеме.

Дельта банк заблокировал счета клиентов, из-за чего они не могут снять деньги в банкоматах. 

Получить деньги можно только в отделениях банка и в ограниченном количестве – по 100 гривен в день.

омендовані

Сегодня информация о том, какой банк надежнее для размещения депозитов, утратила свою актуальность. С одной стороны, катастрофически сократился уровень доверия к национальной банковской системе. С другой — скорость обесценивания гривны в последнее время не покрывается даже самыми выгодными ставками по депозитам в национальной валюте.

Однако многих по-прежнему интересует вопрос надежности средств, которые были вложены в банк еще до кризиса.
1

Нацбанк принял решение отнести в разряд неплатежеспособных Энергобанк, который связывают с именем российского бизнесмена Анатолия Данилицкого.

С 13 февраля Фонд гарантирования вкладов физлиц вводит в него свою временную администрацию, сообщил источник в НБУ. На 1 января 2015 г. проблемщик занимал 62 место в рейтинге центробанка и входил в группу средних банков. Депозитов населения в нем на общую сумму в 905,7 млн. грн.

Банковские регуляторы выступили с предложением национализировать Дельта Банк. “В декабре прошлого года мы проводили оценку Дельта Банка, и с Нацбанком вышли с предложением к Минфину национализировать его”, – сообщил директор-распорядитель ФГВФЛ Константин Ворушилин.

Фонду гарантирования вкладов физлиц в этом случае не обязательно входить в такой ситуации в национализируемый банк. Государство может купить его за 1 грн. Однако Минфин высказался против национализации.

“Минфин против.
1

Сегодня речь пойдет о ситуации в банках по состоянию на начало 2015 года.

Мы будем рассматривать ТОП-15 крупнейших банков Украины на основании их финансовых результатов опубликованных на сайтеНБУ.

Удивительно, но скорее всего зная о ситуации в Банке Надра, в НБУ его относят к первой группе. Мы в свою очередь зная, что сейчас в этом банке временная администрация, учитывать его финансовые показатели не будем.

Рейтинг жизнеспособности банков по итогам 2014 года возглавили польский Кредобанк, французский «Креди Агриколь» и американский Ситибанк

За прошлый год с рынка ушли три десятка банков. Почти все иностранные банки, до сих пор работающие в Украине, выставлены на продажу. Поэтому перед клиентами всех масштабов возникает вопрос об устойчивости и надежности финансовых учреждений. Forbes определил, какие из них демонстрируют сегодня лучшие показатели жизнеспособности.

Наихудшие банки по версии НБУ

Вот уже много лет НБУ для оценки деятельности своих подопечных использует сверхсекретную "Систему раннего реагирования" (далее - СРР или Система). Это набор экономических показателей работы банков, которые нигде не публикуются и рассчитываются регулятором для внутреннего пользования.

Расчеты проводятся относительно всех финучреждений минимум два раза в месяц для выявления скрытых проблем.
1

Названы самые надежные финучреждения, по мнению экспертов.

nvua.net

Инвестиционная компания Dragon Capital совместно с журналом"Новое время" представила рейтинг 20 самых надежных банков Украины.

На первом месте - государственный Ощадбанк. За ним идет Укрэксимбанк. С третьей по пятую ступень занимают банки с европейским капиталом - Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк, Credit Agricole. Ниже по списку - Укргазбанк, а затем снова европейские  ProCreditBank и OTP Банк.

На этой странице вы найдете актуальную информацию о текущем статусе проблемных банков. Список оперативно пополняется, если в банк введена временная администрация, банк объявлен банкротом и готовится ликвидация банка, в банк введен куратор.

Для банков, находящихся в стадии ликвидации, указаны банки-агенты, выдающие средства клиентам ликвидируемых банков.
2
Популярные сообщения
Популярные сообщения
Подписаться
Подписаться
Архив блога
Загрузка...
Тема "Динамический просмотр". Технологии Blogger.